Sanktuarium św. Jakuba Ap.
INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
SANKTUARIUM ŚWIĘTEGO JAKUBA APOSTOŁA
Wtorek – 02 kwietnia
18.00 † Antonina Kolabińska
Środa – 03 kwietnia
18.00 † Zofia Fit /od Tomasza i Lucyny Wala/
Czwartek – 04 kwietnia
18.00 † Anna Kruczek /od cioci Wiktorii/
Piątek – 05 kwietnia
18.00 † Teresa Krupa, Anna Gołdyn – Cembala, Jan Mysłajek, Anna Załuskowska, Bernadeta Łaciak, Maria Pilarz, Urszula Stec, Maria Gawęda, Helena Porębska, Anna Wieczorek, Józef Jakubiec, Marta Pietraszko, Cecylia Szmigielska, Jan Broda, Stefania Laszczak, Józef Pilarz, Julia Matuszek, Urszula Ochman, Danuta Przybyła, Adam Łatanik, Anna Dunat, Janina Kliś, Tomasz Stec, Irena Jurecka, Maria Krzysztofiak, Jerzy Grochowski, s. Anna Grygiel, Krzysztof Osika, Jan Wróbel, Zofia Fit, Władysław Wieczorek, Bronisław Wałęga, Janina Kurpanik, ks. Zbigniew Tarnawa, Maria Marek, Emilia Pezda, Anna Moskal, Julia Szlęk, Anna Baruciak, Sobiesław Marek, Zofia Fiedor, Mieczysław Głowala, Antonina Kolabińska, Anna Fiedor
Sobota – 06 kwietnia
7.00 † Jan Romik /od mamy Bronisławy/
18.00 † Stanisław Urbaniec z rodzicami
Niedziela Miłosierdzia Bożego – 07 kwietnia
8.00 † ks. Aleksander Kruczek
11.00 † Włodzimierz Gębala w 3 rocznicę śmierci
18.00 † Karol Maślanka z żoną Marią i synami: Tadeuszem i Antonim
Poniedziałek – 08 kwietnia
18.00 dziękczynno – błagalna dla członkiń Róży Zwiastowania NMP i ich rodzin
Wtorek – 09 kwietnia
18.00 † Kazimierz Gontarz /od brata Stanisława z żoną/
Środa – 10 kwietnia
18.00 † Krystian Harazin /od siostry Barbary z rodziną/
Czwartek – 11 kwietnia
18.00 Wynagradzająca za grzechy, w intencji Ojca Świętego, duchowieństwa, Ojczyzny, czcicieli i członków SH NSPJ, ich rodzin oraz o nowych członków SH
Piątek – 12 kwietnia
18.00 † Teresa Krupa, Anna Gołdyn – Cembala, Jan Mysłajek, Anna Załuskowska, Bernadeta Łaciak, Maria Pilarz, Urszula Stec, Maria Gawęda, Helena Porębska, Anna Wieczorek, Józef Jakubiec, Marta Pietraszko, Cecylia Szmigielska, Jan Broda, Stefania Laszczak, Józef Pilarz, Julia Matuszek, Urszula Ochman, Danuta Przybyła, Adam Łatanik, Anna Dunat, Janina Kliś, Tomasz Stec, Irena Jurecka, Maria Krzysztofiak, Jerzy Grochowski, s. Anna Grygiel, Krzysztof Osika, Jan Wróbel, Zofia Fit, Władysław Wieczorek, Bronisław Wałęga, Janina Kurpanik, ks. Zbigniew Tarnawa, Maria Marek, Emilia Pezda, Anna Moskal, Julia Szlęk, Anna Baruciak, Sobiesław Marek, Zofia Fiedor, Mieczysław Głowala, Jan Romik, Antonina Kolabińska, Anna Fiedor, Krystian Harazin, Zdzisław Kruczek
Sobota – 13 kwietnia
7.00 † Mieczysław Głowala /od Janiny Laszczak/
18.00 † Antonina Kolabińska /od męża Adama/
Niedziela – 14 kwietnia
8.00 † ks. Zbigniew Tarnawa /od siostrzeńca Łukasza Gaweł z żoną/
11.00 † Weronika i Józef Bieniek z synem Janem
18.00 † Tadeusz Pilarz z żoną Janiną
Poniedziałek – 15 kwietnia
18.00 † Zdzisław Kruczek /od brata/
Wtorek – 16 kwietnia
18.00 † Irena Jurecka /od siostry Majki/
Środa – 17 kwietnia
18.00 † Janina Kliś /od córki Anety z mężem/
Czwartek – 18 kwietnia
18.00 † Adam Łatanik /od swata Wojciecha/
Piątek – 19 kwietnia
Msza św. za zmarłych w kościele parafialnym o godz. 19.00
Sobota – 20 kwietnia
7.00 † Urszula Ochman /od córki Barbary z rodziną/
18.00 † Józef i Maria Hula z synem Józefem
Niedziela – 21 kwietnia
8.00 † Julia Pilarz w rocznicę śmierci z dwoma mężami
11.00 † Anna Foltyniak w 3 rocznicę śmierci
18.00 dziękczynno – błagalna za Marię i Stefana w 55 rocznicę ślubu
Poniedziałek – 22 kwietnia
18.00 † Julia Górna z mężem Jakubem, córką Anną, synową Anną, zięciem Kazimierzem
Wtorek – 23 kwietnia
18.00 † Zdzisław Kruczek /od bratowej/
Środa – 24 kwietnia
18.00 † Michał Moczek z synem Romanem
Czwartek – 25 kwietnia
18.00 w intencji Bractwa Jakubowego
Piątek – 26 kwietnia
18.00 † Teresa Krupa, Anna Gołdyn – Cembala, Jan Mysłajek, Anna Załuskowska, Bernadeta Łaciak, Maria Pilarz, Urszula Stec, Maria Gawęda, Helena Porębska, Anna Wieczorek, Józef Jakubiec, Marta Pietraszko, Cecylia Szmigielska, Jan Broda, Stefania Laszczak, Józef Pilarz, Julia Matuszek, Urszula Ochman, Danuta Przybyła, Adam Łatanik, Anna Dunat, Janina Kliś, Tomasz Stec, Irena Jurecka, Maria Krzysztofiak, Jerzy Grochowski, s. Anna Grygiel, Krzysztof Osika, Jan Wróbel, Zofia Fit, Władysław Wieczorek, Bronisław Wałęga, Janina Kurpanik, ks. Zbigniew Tarnawa, Maria Marek, Emilia Pezda, Anna Moskal, Julia Szlęk, Anna Baruciak, Sobiesław Marek, Zofia Fiedor, Mieczysław Głowala, Jan Romik, Antonina Kolabińska, Anna Fiedor, Krystian Harazin, Zdzisław Kruczek, Piotr Kurowsk, Irena Dobija,Waleria Gołdyn, Krzysztof Krupa, Władysława Krupa
Sobota – 27 kwietnia
7.00 † Bronisław Wałęga /od córki Gabrieli z rodziną/
18.00 † Antoni Więzik w rocznicę śmierci z żoną, dziećmi i wnukami
Niedziela – 28 kwietnia
8.00 † Apolonia Marek z mężem Janem
11.00 dziękczynno – błagalna za Julię w 98 rocznicę urodzin
18.00 † Jan Marszałek z żoną Marią
Poniedziałek – 29 kwietnia
18.00 † Piotr Kurowski /od córki Bożeny z rodziną/
Wtorek – 30 kwietnia
18.00 † Krystian Harazin /od siostry Barbary z rodziną/
Środa – 01 maja
18.00 † Krystian Harazin /od kapłanów/
Czwartek – 02 maja
18.00 † Jan Romik /od żony Ewy/
Piątek – 03 maja
9.00 † Józef Marek w 12 rocznicę śmierci z rodzicami
18.00 † Teresa Krupa, Anna Gołdyn – Cembala, Jan Mysłajek, Anna Załuskowska, Bernadeta Łaciak, Maria Pilarz, Urszula Stec, Maria Gawęda, Helena Porębska, Anna Wieczorek, Józef Jakubiec, Marta Pietraszko, Cecylia Szmigielska, Jan Broda, Stefania Laszczak, Józef Pilarz, Julia Matuszek, Urszula Ochman, Danuta Przybyła, Adam Łatanik, Anna Dunat, Janina Kliś, Tomasz Stec, Irena Jurecka, Maria Krzysztofiak, Jerzy Grochowski, s. Anna Grygiel, Krzysztof Osika, Jan Wróbel, Zofia Fit, Władysław Wieczorek, Bronisław Wałęga, Janina Kurpanik, ks. Zbigniew Tarnawa, Maria Marek, Emilia Pezda, Anna Moskal, Julia Szlęk, Anna Baruciak, Sobiesław Marek, Zofia Fiedor, Mieczysław Głowala, Jan Romik, Antonina Kolabińska, Anna Fiedor, Krystian Harazin, Zdzisław Kruczek, Piotr Kurowski, Irena Dobija, Waleria Gołdyn Krzysztof Krupa, Władysława Krupa
Sobota – 04 maja
7.00 † Władysława Krupa /od córki Grażyny z mężem/
18.00 † Joanna Moczek z mężem Władysławem
Niedziela – 05 maja
8.00 † za zmarłych wypominanych
11.00 † Ks. Zbigniew Tarnawa /od rodziny z Lanckorony/
18.00 † Józef Pawlik
Poniedziałek – 06 maja
18.00 † Zygmunt Cembala w rocznicę śmierci
Wtorek – 07 maja
18.00 † Anna Migdał z mężem Józefem i synem Ryszardem
Środa – 08 maja
18.00 † Mieczysław Głowala /od bratowej Urszuli/
Czwartek – 09 maja
18.00 Wynagradzająca za grzechy, w intencji Ojca Świętego, duchowieństwa, Ojczyzny, czcicieli i członków SH NSPJ, ich rodzin oraz o nowych członków SH
Piątek – 10 maja
18.00 † Teresa Krupa, Anna Gołdyn – Cembala, Jan Mysłajek, Anna Załuskowska, Bernadeta Łaciak, Maria Pilarz, Urszula Stec, Maria Gawęda, Helena Porębska, Anna Wieczorek, Józef Jakubiec, Marta Pietraszko, Cecylia Szmigielska, Jan Broda, Stefania Laszczak, Józef Pilarz, Julia Matuszek, Urszula Ochman, Danuta Przybyła, Adam Łatanik, Anna Dunat, Janina Kliś, Tomasz Stec, Irena Jurecka, Maria Krzysztofiak, Jerzy Grochowski, s. Anna Grygiel, Krzysztof Osika, Jan Wróbel, Zofia Fit, Władysław Wieczorek, Bronisław Wałęga, Janina Kurpanik, ks. Zbigniew Tarnawa, Maria Marek, Emilia Pezda, Anna Moskal, Julia Szlęk, Anna Baruciak, Sobiesław Marek, Zofia Fiedor, Mieczysław Głowala, Jan Romik, Antonina Kolabińska, Anna Fiedor, Krystian Harazin, Zdzisław Kruczek, Piotr Kurowski, Irena Dobija, Waleria Gołdyn Krzysztof Krupa, Władysława Krupa
Sobota – 11 maja
7.00 † Władysława Krupa /od syna Jacka z rodziną/
18.00 dziękczynno – błagalna za Maksymiliana w 20 rocznicę urodzin, o Boże błogosławieństwo, dary Duch Świętego na czas egzaminów maturalnych
Niedziela – 12 maja
8.00 † Jan Pilarz z rodzicami i bratem Antonim
11.00 † Anna Byrdy w 6 rocznicę śmierci
18.00 † Franciszka i Kazimierz Krysta z rodzicami